Často mi kladiete otázky s akými pracujem farbami a líčidlami. Ako ich čo najjednoduchšie odstrániť z tváre a či sú vhodné pre akýkoľvek typ pokožky. Rozhodla som sa teda k tomu napísať krátky článok.

1. Farby značky SNAZAROO
Majú väčšinové zastúpenie v mojej „výbave“. Sú vyrobené v Anglicku. Tieto farby na tvár sú bezpečné a jednoducho sa používajú. Všetky farby tejto značky sú hypoalergénne, netoxické a je ich možné ľahko odstrániť – aj preto sú Snazaroo farby na tvár najobľúbenejšie na svete. Sú špeciálne vyrobené tak, aby boli jemné aj k tej najcitlivejšej pokožke a sú neparfumované. Všetky Snazaroo farby na tvár obsahujú len také zložky, ktoré sú v súlade s EU & FDA požiadavkami na hračky a kozmetiku a nie sú škodlivé a toxické. Farby na tvár tejto značky sú rozpustné vo vode, preto ich umyjete rovnako jednoducho, ako ich nanesiete. Okrem toho sú krásne pigmentované a výborne sa s nimi pracuje. Používam od nich nielen farby ale aj rôzne glitre, kamienky, prípravky na špeciálne efekty a štetce.

2. Farby na tvár a telo od Diamond FX – Aqua Make Up.
Sú taktiež zdravotne nezávadné farby, určené aj pre tú najcitlivejšiu jemnú detskú pokožku. Majú vysokú kryciu schopnosť a v ponuke majú neskutočné množstvo nádherných odtieňov. Majú vysokú kryciu schopnosť. Sú obľúbené rovnako u hobby ako aj profesionálnych facepainterov.

3. Makeup Revolution
Keďže občas si moje maľby na tvár a telo vyžadujú aj zásah klasickej dekoratívnej kozmetiky – osvedčila sa mi práce táto londýnska značka. Makeup Revolution má vo svojom portfóliu pestrú ponuku vysoko kvalitných produktov, ktoré ma nadchli. Používam predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami.

Všetky tieto produkty jednoducho odstránite z tváre/tela za pomoci vody, mydla, odličovadla či vlhčených obrúskov.

Pri práci je u mňa na prvom mieste voľba kvalitných a nezávadných produktov 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *