Tipy na skvelú detskú narodeninovú oslavu!

Prinášam Vám pár tipov vďaka ktorým bude mať narodeninová párty zaručene úspech!

1. Vyzdobte bránu pred domom či dvere na byte.
Vyrobte balónovu girlandu na uvítanie. Zaveste ju na záhradnú bránu či dvere do bytu z vonkajšej strany. Je to skvelý spôsob ako vyvolať v deťoch nadšenie ešte pred tým, ako vstúpia na oslavu. Vaši hostia tak nebudú mať problém oslavu nájsť a oslávenec sa určite nestratí!

2. Vymyslite tému oslavy.
Chystáte záhradnú párty? Čo tak pripraviť ju v štýle džungle, farmy či ZOO – deti si môžu prichystať rôzne kostými zviratiek. Ak sa oslava bude konať v interiéri môžete deti uvítať do atmostféry sveta víl, princezien, rozprávkových či komiksových hrdinov. Je to len na Vašej fantázií, sami viete čo má oslávenec najradšej. Vďaka určeniu témy bude oveľa jednoduchšie zdobenie priestoru, výber torty, programu a hier. Na takúto oslavu sa len tak nezabudne! Bude skutočne výnimočná a originálna.

3. Maľovanie na tvár
Maľovanie na tvár milujú všetky deti! Touto atrakciou sa rozhodne zavďačíte nielen oslávencovi ale aj jeho gratulantom. Dohodnite sa s maliarkou aby prišla o niečo skôr, aby mala čas na namaľovanie oslávenca predtým ako dorazia ostatní hostia. Toto zaručí, že dostane špeciálne maľovanie v ktorom môže privítať ostatných a užiť si svoj deň!

4. „Kreatívna dieňa“
Deti majú nekonečnú fantáziu a radi vytvárajú veci, ktoré si môžu so sebou odniesť domov či niekomu darovať. Pripravte pre nich malú kreatívnu dielňu. Vymyslite aktivitu, ktorá ich zaujme a tešte sa z krásnych malých dielok. Nemusí to byť nič náročné stačí, keď napríklad nakúpite keraplast hmotu na výrobu malých figúrok, alebo nazbierate kamienky ktoré môžu deti vymaľovať v prekrásne dekorácie do kvetináčov. Motivujte ich k výsledkom. Z dielok vyskladajte malú výstavku alebo pripravte „detskú dražbu“. Zvoľte však aktivitu podľa veku detí, ich schopností a záujmov. Môžete tak zabaviť deti kým sa bude jedno z nich maľovať a tak sa jednoducho prestriedajú.

5. Zrkadlá
Rozmiestnite po dome (záhrade) zrkadlá aby deti mohli obdivovať svoje nalíčené tváre a kostými. Maliarka si zo sebou vždy prinesie malé zrkadlo aby každému po domaľovaní odhalila svoju „novú tvár“. Sami však uvidíte, že sa budú chcieť na seba pozerať znova a znova a budú mať z toho neskutočnú radosť!

6. Fotografie
Nezabudnite všetky deti vyfotiť! Fotky potom môžete dať vyvolať a rozposlať aj rodičom ostatných detí. Fotky si môžu zavesiť na nástenku a tak si budú vždy pripomínať tú najlepšiu narodeninovú oslavu!

A aké vychytávky na destské oslavy máte osvedčené vy? Pripravujete špeciálnu výzdobu, program, aktivity? Budem rada ak sa o to s nami podelíte v komentári. 😊

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *